ANKARA NİKÂH MEKÂNLARI

blog yazısı ekle !

ANKARA NİKÂH MEKÂNLARI

Evlenmek için tüm hazırlıklarınızı tamamlayıp tek eksik nikâh salonu mekânları arasında seçim yapmak kaldıysa işiniz bir hayli zor demektir. Çünkü Ankara nikâh mekânları çeşitleri konusunda bir hayli zengin bir şehirdir. Bu sebeple nikâh salonu mekân seçimi yapılırken eşler son derece kararsız ve arada kalmaktadırlar. Birçok birbirinden güzel nikâh salonu vemekânlarının yanı sıra birde çiftlere ve davetlilere nikâh merasimi sırasında sunulan hizmetlerin de oldukça büyük önemi vardır. Ankara nikah salonları da çiftlerin düğün yapabilecekleri en gözde mekanlardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Kültürümüzde nikâh, düğün merasiminin hemen öncesinde yapılır ve ardından da düğün organizasyonuna geçilir. Yani önce nikâh kıyılır ve hemen ardından da düğün organizasyonu yapılır. İsteyen çiftler nikâhlarını, nikâh dairesinde yapabildikleri gibi bazı çiftler ise düğün salonunda önce nikâh kıyma işlemi yaptırarak ardından düğün organizasyonuna geçmektedir. Böylece iki işlem tek bir mekânda tamamlanış olur ve davetlileriniz de sizin bu en mutlu anınıza bizzat şahitlik etmiş olurlar.

Çalgan Et Lokantası - Ankara Düğün

Çayyolu

Grup organizasyonları için değişik kapasitede bahçe ve salonlar mevcuttur.Düğün nişan kına ve benzeri organizasyonlar için etrafı çıkarılabilen camekanla çevrili şömineli salon yaz kış kullanılabilmektedir. Yuvarlak ve 360 derece görüş alanıyla bu salon terasla 400 kişi kapasitededir. Ayrıca otantik ahşap salon 250 kişi kapasitesiyle alternatif oluşturmaktadır. Diğerbir salon ise 100 kişi kapasiteli kuzineli salondur. Kuzineli ve şömineli salonda aynı zamanda sunumlarınız için sinevizyon bulunmaktadır.

devamını oku...
Adres: Alacaatlı Köyü Girişi No:1 Çayyolu-Ankara

Mardin Konağı - Ankara Düğün

Çankaya

devamını oku... Adres: Birlik Mah. 448. Cad. No: 10/A Çankaya-ANKARA

Köşk Et & Balık Restaurant - Ankara Düğün

Gölbaşı

Köşk Restaurant'ın bahçesini anlatmaya ise kelimeler yetmez. 1200 kişilik bu bahçede, dilerseniz havuz kenarında, dilerseniz göle karşı, dilerseniz şelalelerin arasında unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.
Günün bütün yorgunluğunu alan teras, eşsiz manzarası ve açılıp kapanabilen çatısıyla müdavimlerinin vazgeçilmezi haline geldi bile. Mekanın 450 ve 600 kişilik diğer salonları da boydan boya açılan camlarıyla öylesine ferah ki burada yiyeceğiniz akşam yemeklerinde Ankara'da olduğunuzu unutacaksınız.devamını oku...
Adres: Haymana Yolu 3.km Karşıyaka Mahallesi 634.Sokak No:4 Gölbaşı-Ankara

Lenas Wedding & Event - Ankara Düğün

Çayyolu

Lenas Balo Salonu, davetlerinizi unutulmaz kılmak adına farklı ve özenli mimari anlayışı ile sizleri bekliyor. ATASEVER Grup çatısı altında yer alan Lenas, yılların getirdiği deneyim ve profesyonelliği sizlere şıklık ve kaliteden ödün vermeden sunmaktadır. Kendine özgü ve farklı dekorasyonu ile yeni bir soluk getiren Lenas hizmette kalite ve memnuniyeti ilke edinmiştir. Güleryüzlü ve deneyimli personelleriyle beraber davetlerinizde en kaliteli hizmeti sizlere yaşatmayı amaçlamaktadır. Teknolojiyi yakından takip ederek sürekli kendini yenileyen dinamik yapısı ile umutlarınızı hayale hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.
Deneyimli ekibimiz ve üstün teknoloji ekipmanlarımız ile kalite standartlarının üstünde bir hizmet anlayışıyla yola çıktık.Davetlere yeni bir anlayış getiren Lenas, farklı mimari konseptiyle ödüllü mimarlar tarafından tasarlanmıştır.

Kolonsuz tasarlanmış balo salonumuzun tavan yüksekliği 9 metre olup sizlere ferah bir ortam sunmaktadır.

Ziyafet salonumuz engelli misafirlerimiz düşünülerek tasarlanmış olup uygun giriş lavabo ve asansör bulunmaktadır.

Çiftlerimiz özel tasarlanmış balkonumuzdan merdivenlerle salona giriş yapabilmektedirler.

Balo salonumuzda özel loca alanıyla misafirlerinize farklı ayrıcalıklar da sunmaktayız.

Balo salonumuz oturma düzeninde 650 kişi, kokteyl düzeninde 1200 kişi kapasitelidir.

750 kişilik bahçemizde gazebo nikahı da gerçekleştirebiliriz.

Fuaye alanımız davetlilerinizi daha rahat ağırlayabilmek için 70 m2 olarak tasarlanmıştır.

Tek salonumuzla o gün sadece size özeliz.

Davetlilerinize özel kapalı ve açık otopark imkanı ile ücretsiz vale hizmetimiz bulunmaktadır.

Balo salonumuzun havalandırma sistemi en son teknoloji ile hazırlanmıştır.

Davetlileriniz için bay ve bayan mescit bulunmaktadır.

Balo salonumuzda ücretsiz wi-fi bağlantımız mevcuttur.

Organizasyonlarınız için profesyonel danışma hizmeti verilmektedir.

Balo salonumuzda ses ve ışık sistemi en son teknoloji kullanılarak yapılmıştır.

Balo salonumuz içerisinde davetlerinizde bulunan çocuk misafirleriniz için özel bir alan bulunmaktadır.

Şirket, lansman, kongre gibi organizasyonlarınızda size özel sunumlar yapılmaktadır.

Gelin-Damat odamız 50 m2' lik olup tüm konforunuz düşünülerek tasarlanmıştır. Odamızda çelik kasa, televizyon, banyo, makyaj masası, oturma grubu bulunmaktadır.

Balo salonumuzda elektrik kesintilerine karşı jeneratör bulunmaktadır.
devamını oku...
Adres: Alacaatlı Mahallesi Türkkonut Bulvarı No: 46 Ümitköy-Çankaya-Ankara

Hacı Abdullah Ankara - Ankara Düğün

Söğütözü

Hacı Abdullah Lokantası'nın asırlık tarihi Ahilik Teşkilatı'nın devamıdır. Köklü kuruluşların geçmişi, ya babadan oğla geçer, ya da para ile şirketler tarafından satın alınarak el değiştirir.

Hacı Abdullah'ta ise iki kural da geçerli değildir. Hacı Abdullah'ın 1888 yılında başlayan serüveni Ustadan Çırağa devralınarak gelmiştir.

Osmanlı İmparatorluğu'nun son dönemlerinde Karaköy Rıhtımı'nda Abdullah Efendi adıyla bir lokanta açılır. Lokantanın işletme ruhsatı bizzat Sultan II. Abdülhamit Han tarafından verilir.

Ülkeleri adına İstanbul'a ziyaret eden resmi ve özel heyetler, Abdullah Efendi'de ağırlanır.

1915 yılında ise Abdullah Efendi Lokantası, Karaköy Rıhtımı'ndan Beyoğlu'na taşınır. İstiklal Caddesi üzerinde bulunan Rumeli Han'ın zemin katında hizmetlerine devam eder. Abdullah Efendi burada da Usta'dan Çırağa devredilmiştir.

1940 yılında ise Abdullah Efendi, Rumeli Han'da 25 yıl yerli yabancı çok sayıda ünlü misafirlerini ağırladıktan sonra yine Usta Çırak nöbet değişimiyle, eski adı Bursa Sokak ve Ahududu Sokak, yeni adıyla Sadri Alışık olan, Türk Sineması'nın kalbinin attığı sokağa taşınır ve Hacı Salih ismini alır.

Abdullah Efendi ve Hacı Salih adıyla kalitesinden hiç taviz vermeden Osmanlı-Türk Mutfağı'nın bütün özelliklerini taşıyan lokanta, 1958 yılında şimdiki bulunduğu yerine, Ağa Camii yanındaki Sakızağacı Caddesi'ne taşınır.

Lokantaya adını veren Hacı Salih, ilerleyen yaşını gözönünde bulundurarak, O'da 1888'den beri sürdürülen geleneğe uyar ve yetiştirdiği çıraklarına, yani hizmetin emekçilerine, ustalarına devreder.

Kalite ve hizmetin gurur veren onurunu, güzelliğini bugüne taşıyan Hacı Salih ismi, resmi prosedür gereği değişmek zorunda kalır. 1983 tılında bir tevafuk sonucu yine 1888'li yıllardaki ismine rücu eder ve Hacı Abdullah ismini alır.

Sultan II. Abdülhamit Han'ın resmi müsaadesi ile açılan lokantamızın o günden bu güne aynı tadı muhafaza ettiğini, 90 yıl önce yemek yiyen ve bugün de lokantamızı şereflendiren Osmanlı torunlarının, şeref defterimizdeki yazdıklarından öğrenmek mümkündür.

Hacı Abdullah'taki gelenek, günümüzde unutulmaya yüz tutan Ahilik Teşkilatı'nın bir vesikasıdır.

Hizmetlerimiz sınırsız, konuğumuz olursanız seviniriz. Geçmişin farklı atmosferinde buluşmak umuduyla.devamını oku...
Adres: Beştepe Mahallesi Söğütözü Caddesi Yerleşke içerisindeki Sosyal Tesis 1 Çankaya-Ankara

İncek Sofrası - Ankara Düğün

İncek

devamını oku... Adres: İncek Mahallesi Turgut Özal Bulvarı No:3 İncek-Ankara

Ekolojik Bahçe - Ankara Düğün

İncek

Asırlık ağaçların gölgesinde alışılagelmiş tüm kır düğünlerine inat butik bir kalite hikayesidir. Ekolojik bahçe bu mekana girerken bildiğiniz her şeyi gözden geçirin tamimiyle organik ve sıra dışı menüsünün yanı sıra güneşten yağmurdan korunmak için şemsiye değil ağaçlar vadeder size bizde düğünün kişi sayısı değil birey sayısı önemlidir. Butik düğünlerin vazgeçilmez adresi ekolojik bahçe 100-300 kişilik yetişmiş çam ağaçlarının gölgesinde gizli bir cennettir. Kaliteden ödün vermeyen sahibi aliye hanım sektördeki 25. yılını kutlarken ekolojik bahçe tamimiyle ekolojik menüsü ile brunch özelliklede alakarta oldukça iddialıdır. Bu iddiasını özelliklede alakarttaki lezzetini düğün menülerine taşımaya karar vermiş ve yenmeyen düğün menülerine yerine leziz bir düğün menüsü hazırlamış tariflerini kimsenin bilmediği mezeler yaratmış enfes sunumu ve şerbetleri ile süslemiştir. Seçim sizin bir kere evleniyorsunuz. Bildiğiniz her şeyi gözden geçirip gizli bir cennette evlenmek için ekolojik bahçeyi seçindevamını oku... Adres: İncek Bulvarı İncek Mahallesi Görgülü Sok. 8/A İncek-Ankara

Ata Konağı Restaurant - Ankara Düğün

Hamamönü

Konağımız, son Osmanlı mimarisi tarzında tahminen 1850'lerden sonra inşa edilmiş olup, Ankara Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kurulu tarafından tescillenerek korumaya alınmıştır. Osmanlı ve Cumhuriyet dönemlerinde devletin ileri gelenlerinin konakladığı rivayet olunur.

Tamamen kullanılmaz, harabe haline gelmiş konağımız 2005-2006 yıllarında restore edilerek, tarihimize ve büyüklerimizin anısına saygı ifade eden Ata Konağı Restaurant olarak 23 Eylül 2006 yılında halkımızın hizmetine sunulmuştur.
Konağımız üç katı kullanıma açık dört katlı bir binadır. Tarihi doku bozulmadan yenileme yapılmasından dolayı katlarımızda büyüklü küçüklü 8 odamız bulunmaktadır. Restaurantımızda sabah kahvaltısı öğle ve akşam yemeği olmak üzere üç öğün yemek servisi sunulmaktadır. Odalarımız bayan günleri, doğum günleri gibi grup yemeklerinde de tercih edilmektedir.

Konağımız 2012 yılından itibaren geliştirilip, genişletilerek nişan, kına, düğün, sünnet, toplu yemek gibi etkinliklerde de kullanılabilecek 150 ve 200 kişilik iki ayrı bahçeye sahip olmuştur. Bahçeler birleştirildiği anda 350-400 kişiye hizmet verilecek konuma gelmektedir. Bahçe salonlarımızın üstü açılıp kapanabilir olup ısıtma ve soğutma sistemleri mevcuttur. Bu sayede dört mevsim hizmet verilmektedir. Lezzetli ve beğenilen yemeklerin yanı sıra bu konsept aranılan ve tercih edilen mekanlar arasında ilk sırayı almaktadır.devamını oku...
Adres: Dumlupınar Caddesi Sarıkadın Sokak No:69 Hamamönü Kurtuluş-ANKARA

Rixos Grand Ankara - Ankara Düğün

Tunalı

devamını oku... Adres: Atatürk Bulvarı. 183 Kavaklıdere-Ankara

Bekri - Ankara Düğün

Tunalı

devamını oku... Adres: Bekri Tunalı Meyhanesi - Tunalı Hilmi Caddesi No: 72/1 Kavaklıdere-Ankara

Behzat Çayyolu - Ankara Düğün

Çayyolu

"Özel Günlerin Özel Dostu " Behzat Çayyolu , Ankara'nın en nezih muhitlerinden Park Caddesi 'nde şık dekorasyonu, nezih ortamı ve üstün kaliteli hizmet anlayışı ile değerli konuklarını ağırlamaya devam ediyor.

Çayyolu'nda yaşayanların uğrak mekanı haline gelen Behzat Çayyolu; leziz meze yelpazesi, canlı müzik etkinlikleri, serpme köy kahvaltısı ve masa başı mangal konsepti ile, sıcacık kış bahçesinde sizlere huzurlu bir ortam vaat ediyor.

Hafta sonları Canlı müzik eşliğinde özel organizasyonlarınızı gerçekleştirebilir veya ailenizle birlikte leziz yemeklerimizi tadımlayabilirsiniz. Sizler hizmetimizin tadını çıkarırken, çocuklarınızda özel eğitmenlerimiz eşliğinde oyun parkında eğlenebilirler.

Güne güzel bir başlangıç yapmak isterseniz, serpme köy kahvaltısı ile, sağlık dolu bir kahvaltı Behzat Çayyolu'nda sizleri bekliyor olacak. Bütçenizi yormayacak Öğlen Menü alternatifleri ile de keyifli bir öğlen yemeği ilk tercihiniz olacaktır.

Tüm özel organizasyonlarınız, iş yemekleriniz, nişan, kına, evlenme teklifi, doğum günü davetleriniz uzman ekibimizin yönlendirmesi ile, şölene dönüşecektir.

Özel Günlerin Özel Dostu siz değerli misafirlerini ağırlamaktan onur duyar..

devamını oku...
Adres: Park Caddesi No:1 Çayyolu-Ankara

Dafne Hotel - Ankara Düğün

Balgat

Dafne Hotel, Ankara'nın yükselen değeri olmaya devam eden semtlerinden Balgat'ta yer almaktadır.

Sizleri ağırlamaktan büyük memnuniyet duyacak olan Dafne Hotel single, double, triple ve suit odalar olmak üzere 72 oda 155 yatak kapasitelidir. Tüm odalarımız için aile konseptini benimseyen Dafne Hotel, klima, özel kasa, mini bar, saç kurutma makinesi, telefon ve 24 saat sıcak su hizmetleriyle sizleri evinizdeymiş gibi rahat hissettirmeyi amaçlamaktadır.

Toplantı, eğitim ve seminer gibi organizasyonlarınıza hitap edecek İbah Salonu ( 60 kişi ) Puis Salonu ( 80 kişi ) ve çok amaçlı 350 kişilik salonlarımız ve ekipmanları ile hizmetinizdedir.

Düğün, nişan, kına gibi özel günlerinizde sizlere hizmet verecek olan 350 kişilik balo salonumuz ve 150 kişilik çok amaçlı restaurantımız ve 80 kişilik kır bahçemiz kaliteli personeli ve profesyonel mutfağımız ile anılarınızı süsleyecektir.
devamını oku...
Adres: Çiğdem Mahallesi 1545. Sokak No:7 Balgat-Ankara

Cosy - Ankara Düğün

Çayyolu

devamını oku... Adres: Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mah. Park Caddesi 2866. Sokak No:51/A Çankaya-Ankara

Paşa Restaurant & Kır Bahçesi - Ankara Düğün

Gölbaşı

Doğanın büyüsünü yeşilin tüm güzelliğiyle buluşturup hayalinizdeki kır düğününü Paşa Restaurant& Kır bahçesinde gelin beraber gerçekleştirelim.
Bize ilk geldiğiniz günden itibaren hayalinizdeki organizasyonu gerçekleştirene kadar her anını beraber planlıyacağımız kusursuz bir düğün için alanında uzman ekibimizle dilediğiniz heran sizinleyiz. Özenle hazırlanmış menüleri ile modern kır düğünü anlayışını bütçenize uygun bir şekilde sunabilmek için kaliteyi bozmadan sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Ayrıca kır bahçemizde doğum günü partisinden kahvaltıya, piknikten akşam yemeğine tüm özel gün ve organizasyonlarınızda az yada kalabalık bir grupla dilediğiniz gibi hoşca vakit geçirebilmeniz için Paşa Restaurant ailesi olarak sizlerleyiz.
Zengin menülerimiz ve uzman ekibimiz ile dolu dolu bir lezzet şölenine sizleride bekleriz. 400 kişilik kapalı alanı ve 1200 kişilik kır bahçesi ile eşsiz organizasyonlara imza atmayı hedefleyen Paşa Restaurant & Kır Düğünü masalsı başlangıçlar için en doğru seçim...devamını oku...
Adres: Karşıyaka Mah. Haymana Yolu 4. Km No:169 Gölbaşı-Ankara

Validebağ Cafe Restaurant - Ankara Düğün

Eryaman

Neler Yapıyoruz:
Toplu Yemek Organizasyonları
Nişan Kına gecesi Sünnet düğünü Doğum Günleri Mezuniyet Baloları Organizasyonlarınız.
Her Hafta Çarşamba ve Cumartesi Günleri Saat: 13.00 İle 17.00 Arasında Açık Büfe Konseptinde Canlı Müzik Eşliğinde Kadınlar Matinesi Eğlencesi
devamını oku...
Adres: Şehit Osman Avcı Mahallesi 61. Sokak 2. Etap (Yunus Emre Parkı içi ) 3/A Eryaman-Ankara


Geçmişten günümüze yapılan binlerce düğün için tercih edilen mekânlardan biri olan nikâhmekânları günümüzde halen etkisini hiç kaybetmeden sürdürebilmektedir. Fakat belirtmemiz gerekir ki nikâh salonları da diğer düğün mekânları gibi son teknolojiye ayak uydurarak çiftlere ve davetlilere daha iyi imkânlar ve rüya gibi nikâh organizasyonları imkânı sunmaktadır. Ayrıca maddi anlamda da diğer düğün mekanlarına nazaran daha uygun fiyatlarda ve bütçenize en uygun koşullarda nikah mekânı bulabilmeniz de mümkündür. Aslına bakılırsa çiftlerin nikah mekanlarını tercihlerinde ki ilk sebep kesinlikle bütçelerine en uygun mekanlar olmalarıdır. Diğer düğün mekânlarına nazaran daha uygun fiyatlara aynı imkânlara sahip olabileceğiniz ender düğün salonlarından biridir Ankara nikâhmekânları. Hal böyle olunca da birçok çiftin ilk tercihi yine Ankara nikah mekanları olmaktadır.

Çiftlerin öncelikli olarak karar vermeleri gereken en önemli nikâh detayı nitekim nikâhmekânıdır. Çünkü tüm organizasyonlar, düğün pastasından, düğün pastasına kadar ve hatta salon dekoru bile tamamen düğün mekanıyla alakalı olarak tercih edilir. Bu sebeple hayalinizde ki düğünü belirleyip ona göre bir mekân belirlemeniz daha uygun olacaktır. Ama yine de ne tür bir düğün hayal ederseniz edin Ankara nikah mekanlarında hayalinizde ki düğünü kolaylıkla yapabilirsiniz. Mesela kır düğünü yapmak istiyorsanız fakat bütçenize uygun kır düğünü mekânı bulamadıysanız kesinlikle tercih etmeniz gereken düğün mekânı Ankara nikah mekanlarıdır. Çünkü birçok nikâhmekânlarında açık ve kapalı düğün salonları müşterilere sunularak yeşillikler arasında kır düğünü ya da kapalı salon düğünü yapma imkânı bulabilmektedirler.

Ankara Nikâh Mekânları

Yemek konusu düğünlerin vazgeçilmezidir. Her ne kadar pastalı düğünler yapılsa da genel olarak yemekli düğünler daha çok tercih edilmektedir. Bu sebeple de düğün yemeği menüsü kavramı ortaya çıkmaktadır. Fakat her türlü yemeği, her çeşit yemeği herkes yiyemez. Diyabetik yemek menüsü, çocuk yemek menüsü olarak ayarlayabileceğiniz gibi kırmızı et yemekleri ya da beyaz et yemekleri olarak ta istediğiniz gibi yemekleri organize etmeniz mümkündür. Yemeklerinizin yanı sıra düğün pastasının davetlilere ikramı her türlü içecek, gazlı ya da gazsız içecekler ve her türlü meşrubatların ikramı söz konusudur. Aslına bakılırsa menü özelleştirme imkânı ile isterseniz yemek menünüzü, isterseniz de içecek menüsünün içeriğini istediğiniz gibi özelleştirme imkanına sahipsiniz. Ayrıca içecek menünüzü özelleştirerek alkollü içeceklerin servisini de yaptırabilmeniz mümkündür. Davetlilerinize alkollü içecek servisi de yaptırabilirsiniz. Tabi bu alkollü içeceklerin menüsünü de özeleştirerek hangi içeceklerin olmasını istiyorsanız önceden belirleyebilirsiniz. Sadece bununla da sınırlı kalmayarak içeceklerinizin hangi aralıklarla servis edileceğini de belirleyebilirsiniz.

50 ila 250 kapasiteye kadar davetli kabul edebileceğiniz özel teras düğünü yapabileceğiniz gibi 750 ila 2000 kişiye kadar davetli kapasitesine sahip yeşillikler arasında bahçe düğünü de yapabilirsiniz. Ayrıca tüm bunları Ankara'nın merkezi olarak bilinen yerlerde bulunan nikah mekanlarında kolaylıkla yapabilirsiniz. Birçok açıdan son derece avantajlı olan nikah mekanları için ulaşım da son olmaktan çıkıyor. Davetlilerinizin tüm toplu taşıma araçlarıyla kolayca ulaşabileceği yerler olmasının yanı sıra hususi araçlarıyla da kolayca ulaşabilecekleri yerler olarak mekân yerleri tercih edilmiştir. Tabi hususi araçlar denilince akıllara doğal olarak ilk otopark sorunu gelmektedir. Ama kesinlikle içinizin rahat edeceği şekilde güvenlik kameralarıyla kontrol edilen ve bazı mekanlarda vale hizmetleri ile otopark sorununun üstesinden gelinmiştir. 200 araç kapasitesine kadar araç alabilen otopark hizmetleri sayesinde tüm davetlileriniz rahatlıkla ve aklı araçlarında kalmadan düğün organizasyonunuza katılabilirler.

Güler yüzlü ve profesyonel garsonlar sayesinde hızlı ve güler yüzlü bir hizmet hem sizi hem de davetlilerinizi beklemektedir. Her türlü ikramın en hızlı şekilde yapılması herkesi memnun edecektir. Davetlileriniz ne kadar kalabalık olursa olsun en hızlı servisi en kaliteli hizmeti personeller sürekli olarak davetlilerinize sunacaktır. Düğün organizasyonunuz başladığı andan itibaren her şeyin yolunda olması ve hiçbir hizmetin aksamadan düğününüzün sonuna kadar devam edebilmesi son derece önemlidir. Siz bu muhteşem anın yani hayallerinizde ki düğün anının keyfini çıkarırken düğünden önce belirlemiş olduğunuz hizmetlerin eksiksiz olarak profesyonel garsonlar tarafından yapılacaktır.

Ankara Nikâh Mekânları

Hizmetlerden bahsetmişken Ankara nikah mekanlarında sunulan düğün paketleri hizmeti içeriklerinin bazılarından bahsetmeden geçmek olmaz.

 • Düğün organizasyonu devam ederken çocuklarınızın daha keyifli zaman geçirebilecekleri çocuk oyun alanları
 • Yem yeşil doğa harikası yürüyüş yolu ile bahçe salonuna sahip olan nikah mekanlarında bahar ve yaz aylarında düzenlenen düğün organizasyonu size ve davetlilerinize keyifli bir düğün imkânı sunmaktadır
 • İsterseniz 50 ila 200 kişi arasında davetli listesi hazırlayarak teras düğünü de yapabilirsiniz.
 • Lüks ve gösterişli bir düğün organize edebileceğiniz gibi daha mütevazi bir düğün organizasyonu da yapabilmeniz mümkündür. Bu sebeple düğün organizasyon şirketlerinden biri ile anlaşmadıysanız nikah mekanlarının kendi bünyesinde hizmet veren organizasyon sorumluları ile hayalinizdeki düğün gereceğe dönüştürülebilir.
 • Düğün fotoğrafçılığı da oldukça önemlidir. Çünkü herkes yıllar geçse de o muhteşem anları tekrar tekrar yaşamak ister. Bu sebeple nikah mekanlarına göre değişiklik gösterse de yine de Ankara nikah mekanlarında isterseniz size özel düğün fotoğrafçısı hizmeti de isteyebilirsiniz. Sadece fotoğrafçılık olarak düşünülmemesi gereken bir konudur. Yani düğün videonuzun baştan sona kaydedilmesi ve düğün fotoğrafları gibi detayları belirleyebileceğiniz bir hizmet paket olarak çiftlere sunulmaktadır.
 • Engelli girişi sayesinde davetlilerinizi hiçbir engel yaşamadan davet edebilir ve ağırlayabilirsiniz.
 • Düğün öncesi menü tadım hizmeti sayesinde yemek ve içecek menüsü tadımı yapabilir ve istediğiniz gibi özelleştirmeleri yapabileceğiniz gibi istemediklerinizi liste dışı bırakabilirsiniz.
 • Nikah mekanlar doğrudan düğün salonu olarak dizayn edildiği için ses sistemleri, ışık sistemleri, kamera sistemleri ve sahne hizmetleri sayesinde en kaliteli ve son teknoloji ürünleri ile muhteşem bir düğün keyfi hizmeti sizlere sunulmaktadır.
 • Organizasyon sorumlusu ile düğününüz son bulana kadar tüm detayların eksiksiz ve kusursuz olarak yerine getirilmesi sağlanmaktadır.
 • Karşılama kokteyli ile davetlilerinizi karşılayabilirsiniz. Böylece davetlilerinize çok daha güzel bir karşılama hizmeti sunmuş olursunuz.
 • Profesyonel garson hizmetleri sayesinde daha güler yüzlü ve daha hızlı hizmet imkânı sunulmaktadır.
Bu saydığımız hizmetler ve çok daha fazlası düğün paketleri olarak çiftlere sunulmaktadır. Bu paketlerde içeriğe göre ücretler belirlenir. İstediğiniz paketi seçebilir ve özelleştirebilirsiniz. Yani istediğiniz hizmeti ekleyebilir, istemediklerinizi paketten çıkararak bütçenize en uygun düğün organizasyonunu gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Tabi burada belirttiğimiz genel hizmet paket içerikleri Ankara nikah mekanlarında çiftlere sunulan genel hizmetlerden bazılarıdır.

Ankara tüm imkanların seferber olduğu bir şehirdir. Yani eğer düğün yapmak istiyorsanız ve düğününüzü nikah salonunda yapmak istiyorsanız bütçenize göre de muhakkak bir nikah salonu bulabilmeniz mümkündür. Tabi daha öncede belirttiğimiz gibi nikah salonu ücretleri, seçtiğiniz hizmet içeriklerine göre değişiklik göstermektedir. Ama her ne olursa olsun açık hava ya da salon düğünü konusunda en uygun fiyatlara sahip düğünü,nikâh salonlarında yapabileceğiniz bir gerçektir. Aslına bakılırsa Ankara'da neredeyse her semtte ve her mahallede nikah salonları çiftlere bu en mutlu günlerinde kapılarını açmaktadırlar. Önemli olan sizin istediğiniz lüks ve ihtişama uygun bir mekân belirlemektir. Bunun haricinde nikâh mekânını hangi semt ve mahallede tuttuğunuz da bu fiyatları etkileyecek en önemli konulardan biridir. Diğer bir yandan Ankara'nın merkezi yerlerini tercih edebileceğiniz gibi Ankara'nın dışında bir nikâh mekâ nı da tercih edebilir ve her şeyden uzak bir düğün organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz.